ФеніКса (markitka) wrote,
ФеніКса
markitka

This journal has been placed in memorial status. New entries cannot be posted to it.

Сука!

Мэр Киева Леонид Черновецкий в среду, 21 января, провел встречу в Украинском доме с главврачами столичных клиник, во время которой раздал им Евангелие.

Об этом Корреспондент.net стало известно сегодня от собственного источника в одной из киевских больниц.

При входе главврачам и их представителям выдавали Евангелие с дарственной надписью "от мэра Киева Леонида Черновецкого. С любовью".

После беседы со столичными медиками, градоначальник предложил им поучавствовать в благотворительности. "Каждый медработник может ежемесячно отдавать по гривне в благотворительный фонд, созданный для "любимых бабушек Черновецкого", заявил мэр.

http://korrespondent.net/kyiv/719536Люди, я вибачаюся, але мене зараз порве. Головлікарі міських лікарень сидять практично без фінансування з листопада 2008 року. За словами того ж мера: "нема чого ї фінансувати, все одно покрадуть". Що? Вату і шприці? Про відсутність елементарних медикаментів я вже писала. В лікарнях холодно. Харчування для хворих на прикладі інфарктного відділення на П. Запорожця, 2009 р - сніданок: каша на воді, чай без цукру; обід: суп - трохи крупи, може морквина пропливати, навіть без картоплі; вечеря: шматок хліба, окріп.
Зарплату персоналу не платять. Познімали всі сумісництва. Якщо кваліфікована маніпуляційна медсестра хірургічного відділення мала додатково півтори ставки санітарки (власне, і прибирає вона свою територію сама за санітарку), то тепер у неї все забрали, залишилася власна "гола" ставка 700 грн! Але і ту не платять. Медперсонал в прострації. Київські медсестри давно порозбігалися по платних клініках, в лікарнях працюють приїжджі. Позавчора мені жалілася медсестра, що на дорогу витрачає 20 грн, зарплати нема, як виходити на роботу? І взагалі ходять чутки, що лікарню закриють. Або напучування хворому: "Завтра прийдете на пост здавати кров о 9 ранку. Якщо буде лаборант".

І тут наш сердобольний мер, який, скотина, обдаровував медпрацівників на Великдень по тисячі гривень з їхнього ж бюджету третього кварталу, який потім латали за рахунок бюджету четвертого кварталу, який латати нічим - і тут ця сука з верхом цинічності говорить про благодійність! Після того, до чого він довів наші лікарні! Мені є з чим порівнювати, я тусуюся з жовтня 2007 по лікарнях регулярно.
Так, я звинувачую особисто Леоніда Михайловича і його кумпанію. Бо риба гниє з голови, життєздатність підприємства залежить від керівника, а бюджет міста - від мера. Всі пам'ятаємо минулу весну і бігморди з радісними цифрами. Всі пам'ятаємо, як одразу після другого обрання почали закручувати гайки.
Кияни, якщо ми не скинемо цього знахабнілого безсовісного ошуканця, то скоро нічого буде рятувати. І нас нікому буде рятувати, не дай Боже щось.
 

Tags: мракобєсіє
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 23 comments