єхидна

Старообрядчєскіє Тамплієри

Шукаю фільми з Шерелін Фенн. Вивалюється єдиний, але анотація викликає просто захват!%)))


Американский профессор русского происхождения Майкл Романо приезжает на работу в Москву. Из древней книги старообрядца Варфоломея, которая досталась профессору по наследству, он узнает о спрятанном Евангелие, ведущем к тайне Тамплиеров. Но древний автор очень хорошо зашифровал текст. Добраться до его сути можно только с помощью целого ряда дополнительных сведений. В поисках Майклу помогают аспирантка МГУ Маша и ее брат Волк

Це прелєсно. Шерелін. я так розумію, грає Машу...
Шкода часу, а то в самому фільмі, я думаю, ще більше прелєсностєй.
пістоль

Про бажання

Я сьогодні нервова і зуб болить. Не знаю, що було першим.
Хочеться сонця, тепла і легенького вітерця.

А ще хочеться злісно, з насолодою розбити пару столових сервізів від солонки до супниці!
І бити вікна, і щоб багато шуму.
І ще не знаю, чого більше: щоб були поруч люди, чи щоб залишили мене в спокої.
фенікс

Домашня кухня

Дещо впорядкувала свої кулінарні дописи, щоб не валандатися з тегами (ще треба передивитися пости без тегів). Нові рецепти буду додавати сюди ж. Пряма лінка на цей пост-каталог буде з юзерінфо.
Без претензій - просто домашня кухня:))


Ольга Франко "Практична кухня"


Ольга Франко, портрет
Біографія, передмова, загальні поради по куховарству
Биография, предисловие, общие советы по приготовлению пищи
Закуски, ч.1
Закуски. Супи, холодники, росоли.
Холодники, супи, бульйони
Борщі
Молочнівки
Юшки і до юшок


Маркітчине домашнє куховарство

Collapse )
єхидна

"Одного тебя всегда я ждал...."

"Я вас люблю любов'ю божою! Ми любимо одне одного, ми любимо наш уряд! Ми любимо нашого президента! Я благословляю всіх!"

"Ми всі - діти Божі, і тільки від нас залежить порятунок нашої рідної, коханої України! Ура! Ура! Ура! Ура! Ура!", - не вгамовувалася Айвазова.

"А тепер я хочу виступити як дружина Черновецького Леоніда Михайловича. Мого Льонєчку я знаю з 17 років. Я ціную в ньому такі якості: чесність, правильність, вірність, відданість, працьовитість, любов до людей", - випалила дружина Черновецького, ніби цитуючи підручник про основи сімейного життя.

"Я хочу вам сказати, що в серці Льоні - вся Україна! Всі люди, які живуть в Україні! І він тільки трудиться, щоб врятувати Україну! Він робить усе, щоб врятувати людей, щоб не було голодних на вулицях, щоб наша країна процвітала, як процвітає Швейцарія. Я буду допомагати в усьому!", - продовжила Айвазова свою проповідь.  

Ну і наостанок дружина Черновецького не забула спитати у бабусь, як вони люблять її чоловіка.

"Він любить вас! Я як дружина про це заявляю. І тепер я хочу почути, а ви любите Черновецкого? Щось я не розумію, мені здається, дуже слабко. Ви любите Черновецкого? Ви любите Черновецкого?", - не вгамовувалася вона.

Бонус - три аудіофайли з новими піснями віл Льоні.

фенікс

Не люблю марну працю

Дєвушка запостила на Кухар рецепт піци. Ідентичний рецепт у неї в журналі. Традиційно для "української піци" перед запіканням залитої майонезом і кетчупом промислового виробництва.

Оскільки я останнім часом цікавилася італійською кухнею і саме піцами, і просто через свою дурну схильність не проходити повз, прочитала я рецепт, подивилась, що у дєвушки двоє дітей, яких вона годувала цією піцою з розплавленими емульгаторами, і запитала, навіщо там майонез.

Дєвушка швидко відповіла:
"ну, мої так люблять. Таке враження, що дочепитися до майонезу тепер правило доброго тону (накшталт "принцеси не какають"). А що вважається... Ну, піца ж не даремно вважається найдревнішим фастфудом і "їжею бідних" :)"

Поки я їй писала розлогу відповідь, дєвушка пост у спільноті потерла і накатала у себе в журналі справедливо_обурений_пост.

Уміляют аргументи: "Тобто, мало  того, що людина слабо орієнтується в предметі (для довідки http://beautyinfo.com.ua/m0c2i262.html - це про навалити все, що залежалось, спеціально шукала, заїло мене), так чомусь ще вважає свої смаки якимись більш видатними, ніж мої. А чому? Зараз в усіх кухарських спільнотах якесь жуткі гоніння на майонез. Брєд. Принцеси какають, а майонез додає страві гостроти, і щоб не їсти сам жир, можна брати легкі майонези, салатні, з жирністю 30 процентів і мазати його зовсім трошки, щоб не було тісто сухим.  Тим більше, шо мій чоловік майонез любить."

Оскільки я трудилася, пишучи їй відповідь, то щоб добро не пропадало, відповім тут:

Та ні, чому ж, принцеси какають. Читають етикетки і не годують дітей розплавленими емульгаторами. Ви коли-небудь читали етикетки на майонезі і кетчупі? Почитайте оті, що у вас на фото. Вирахуйте частку їстівних складових. У вас же були чудові помідори, навіщо кетчуп з модифікованим крохмалем?

Це, безумовно, ваша справа, чим годувати чоловіка рідного і дітей, але ж ви постите це і для сторонніх людей, значить, повинна бути якась відповідальність.

Майонез просто, швидко і дешево приготувати самій, і це будуть яйця і олія з лимонним соком, а не два десятки загущувачів і ароматизаторів.
Ось раджу прочитати:
http://community.livejournal.com/stalic_kitchen/256055.html
http://supercook.ru/za-23.html

Що стосується піци, то, знову ж таки, ваша справа - копіювати фастфуд, чи поцікавитися, як ту піцу роблять в Італії, які традиційні начинки, як це можна адаптувати до наших продуктів.
Навіть не виходячи із жж, можна назбирати безліч цікавої інформації і готувати смачні нефастфудні страви.
Ось, наприклад, класична піца Маргарита:
http://elladkin.livejournal.com/63561.html
А ось історія піци
http://elladkin.livejournal.com/62392.html
Взагалі там великий каталог традиційної італійської кухні.
Я розумію, що простіше не думаючи все залити майонезом, але наскільки цікавіше (і зовсім не складно) розібратися і приготувати справжню страву, і дітей навчити розрізняти смак різних продуктів, а не розплавленого псевдомайонезу.

Я вас, зрозумійте правильно, не повчаю і не хочу принизити. Я сподіваюся, що ви замислитеся і зробите для себе якісь висновки.

УПД: дівчина все-таки прочитала лінки і визнала, що там є дещо корисне. Ну і слава Богу!

пістоль

Якщо криза працездатності

а лишився останній ривок (два переклади, одна стаття і колонка), то треба піти гарненько викупатися, зробити зачіску, вдягтися в усе червоне і зробити смачний бутерброд (або хто що любить).
І тоді шанси є!:)))