?

Log in

No account? Create an account

Країна мрій

"...в гай той кожний може ввійти..." (с) ВВ

Name:
ФеніКса
Birthdate:
20 June 1973
Location:
Як воно – бути Феніксом?
Стрибати крізь вогонь
Від величі до безпорадності,
Від краси до потворності,
Від мудрості до наївності?
Платити мзду безсмертю
І голим, безпорадним пташеням
Щораз проходити зворотній шлях?
До величі? Краси? До мудрості?
Зворотній шлях до Себе.

18.01.2009


Трохи прозового і віршованого


"Царівна-птах". Автор Сергій Соломко.

Що таке "Маркітка"?

Не що, а хто. Героїня повісті чеської письменниці Божени Нємцової "Карла" на ім’я Маркіта. Це не мій ідеал, і я не можу сказати, що ми дуже схожі, хіба що впертістю: Маркіта 18 років приховувала стать своєї дитини, видаючи хлопчика за дівчинку, щоб вберегти його від солдатчини.
Мені ім’я сподобалося, і сама повість, і легка текуча мова написання. Тож мій найперший нік у найпершому чаті у далекому 199* році був Маркіта, але мабуть я невірно вказала пароль і наступного разу не змогла увійти. Прийшлося змінити на Маркітку, яка вже скоро 10 років зі мною:)
Що ж до повісті, то я її всім рекомендую до прочитання.* Я веду журнал і коментую українською мовою (починався він як двомовний). Цитувати можу також російською, білоруською, англійською. Так само вільно ви можете коментувати будь-якою із цих чотирьох мов, як вам зручно.

* Якщо ви хочете стати моїм другом (у значені жж-френд), у вас мало шансів, якщо ви допускаєте у своєму ЖЖ шовіністичні, гомофобні, мизогинічні або сексистські закиди або використовуєте мат.

* Прошу втриматися від вживання ненормативної лексики у коментах в моєму журналі.

* Якщо у вас є потреба зв’язатися зі мною поза журналом, використовуйте поштову скриньку markitka @ yahoo.com


Книга скарг і пропозицій. Тут ви можете висловити все, що про мене думаєте:)

Домашня кухня: з книги Ольги Франко "Практична кухня" та Маркітчине домашнє куховарство:)


Мої спільноти:

vetzooinfo

ukrainky УКРАЇНКИ. Галерея образів

vyshyvanka ВИШИВАНКА

Меморіал спільноті fofudja


Пиши українською

Етимологія та історія української мови

НІ! Другій державній російській мові

Пошук у моєму журналі


free counters

"Володар Перснів", _вкорочувати язики придуркам, amway, artistry, gentle giant, grooming, handling, hr, king crimson, nutrilite, pr, robert fripp, sheltie, shetland sheepdog, А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, ВВ, Гаррі Поттер, Загребельний, Київ, Роулінг, Толкін, Тіль, УЖОСЫ УКРАИНИЗАЦИИ, Украина, Україна, Фаулз, Цвейг, Шевченко, байдикування, борщ, вареники, видавництво, викладання, вишиванка, вишивка, воплі відоплясова, грати словами, дивитись на воду, дизайн, доколє?, живопис, здоровий спосіб життя, книги, кобзарство, козацтво, колбаса брауншвейгская, кохатися, куховарство, літера «ґ», література, літо, мистецтво, морозиво, музика, націоналізм, пестити, писати, політика, помаранчева революція, помаранчі, принуждение к миру, рушники, смакувати слова, собаки, спати солодко, тренінги, украинизация России, українська кухня, українська мова, українські блоґи, управління, фемінізм, фофудья, філологія, цілуватися, читати книжки, чорний шоколад з цукатами, шелти, шелті, інтелектуальний шовінізм

Categories

музыка, технологии, юмор

Statistics